%100 Mobil Uyumlu Tasarım

%100 Mobil Uyumlu

Kolay yönetim paneli

Kolay Yönetim Paneli

7/24 Canlı Destek

7 / 24 Canlı Destek !

Uygun Fiyat - Tam Donanımlı Sistem

Güçlü mağaza yönetimi
Güçlü Mağaza Yönetimi

Çoklu mağaza özelliği ile birden fazla dükkanınızı tek elden yönetebileceksiniz. Güçlü mağaza yönetimi ile çalışma yaptığınız markaları, kategorileri, satış ortaklıklarını ve mağazanız için ihtiyacınız olan tüm özellikleri kolayca kontrol edin.

gelişmiş ödeme sistemleri
Gelişmiş Ödeme Sistemleri

Opencart altyapısı ile sunduğumuz gelişmiş ödeme sistemleri ile ister kredi kartı, ister banka havalesi ve hatta hayal ettiğiniz ödeme yöntemi ile ödemeler alabilirsiniz. Tam otomatik ödeme sistemi sayesinde faturalarınızı otomatik yazdırabilirsiniz.

zengin ürün yönetimi
Zengin Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi sınırsız bir şekilde oluşturabilir, özelliklerini belirtebilirsiniz. Gelişmiş stok yönetimi sayesinde her şeyi ayarlayabilirsiniz. Müşterileriniz ürünlerinizi incelediğinde hayran kalacak !

muhteşem seo alt yapısı
Muhteşem SEO Altyapısı

Optimizasyonunu yaptığımız SEO altyapısı sayesinde arama motorlarında rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz. Bu sayede dünyanın en işlek caddesinde dükkan açmış gibi olacaksınız. Muhteşem SEO altyapısı ile zirvede olabilirsiniz.

opencart e-ticaret paketleri

Opencart standart e-ticaret paketi

Standart Paket

"Online ticaret dünyasına iyi bir başlangıç"

339 ₺
Opencart kobi e-ticaret paketi

Kobi Paket

"Şirketiniz / Firmanız İçin Eksiksiz Bir E-ticaret Sitesi"

649 ₺
Opencart profesyonel e-ticaret paketi

Profesyonel Paket

"Üstün bir E-ticaret Deneyimi"

999 ₺
Opencart business e-ticaret paketi

Business Paket

"En iyisi olmak isteyenler için"

1649 ₺
Hemen İncele

Opencart - Dünyanın En Gelişmiş E-ticaret Yazılımı

Dünyada bulunan özgür ve ücretsiz e-ticaret yazılımları insanlar tarafından çokça tutulmaktadır. Bu tutulmanın asıl sebebi özgür ve değiştirilebilir lisansa sahip yazılımlar olmasıdır. Opencart, aralarında en çok tutulan e-ticaret yazılımı olarak kabul görmektedir. Milyonlarca yazılımcının kullandığı ve sürekli olarak sistemini geliştirdiği bir alt yapı olmasından dolayı Opencart, e-ticaret sektörüne giriş yapmak isteyen dükkan ve firma sahiplerinin yegane kullandığı web sistemidir. Çok insan tarafından kullanılması ile karşılaşılan sorunların çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturulması, duyulan ihtiyaçların'da aynı orantıda hızlı bir şekilde giderilmesi basittir. Tamamen açık kaynak kodlu olması ile Opencart'ın kod yapısında zararlı bir yazılım yada istemediğiniz bir algoritma olup olmadığına rahatlıkla bakabilmek ve aynı zamanda geliştirmeye müsait yapısıyla sürekli olarak geliştirebilmek gibi özelliklere sahip olmuştur. 2010 yılının Nisan ayında ortaya çıkan Opencart 1 sürümü, çıkış yaptığı yıldan itibaren e-ticaret sektöründeki kişiler tarafından çok sevilmesi ile birlikte 4 yıl aradan sonra 2014 yılında Opencart 2 sürümü ortaya çıkmıştır. Ardından modern teknolojinin gelişmesine ayak uydurabilecek özellikler ile karşımıza çıkan son ve her zaman kullanılan sürümü olan Opencart 3 sürümü son olarak ortaya çıkmıştır. Sisteminde modüller, temalar gibi kullanıcıların sisteme uyumlu bir halde geliştirebildiği önemli özellikler bulunmaktadır. Modüller, fatura yazdırma, kredi kartı ile ödeme alma gibi sistem geliştirmeye yönelik eklentilerdir. Temalar ise en önemli özelliklerden biridir. Kullanıcıların dikkatini çeken ve her satış sektörüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı tasarımladın kodlanması ile çok daha zengin bir sistem haline gelmiştir. Özellikle'de güvenlik açısından oldukça üst düzeyde, MVC mimarisi ile oluşturulmuş olduğundan dolayı kolayca farklı özellikler eklenebilir. Örneğin piyasada sektörünüze göre bir özellik ekletmek istediğinizde kolay geliştirilebilir ve esnek yapısı olduğundan dolayı direkt olarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilecek Opencart uzmanlarını bulabilirsiniz. Hayal ettiğiniz tüm satış sektörlerine uyarlanmış temaları bulabildiğiniz için tüm ürünlerinizi kullanıcıların gözünü alan ışıltılı bir internet sitesi ile satışa sunabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Özellikle'de pazaryeri ile çok fazla satış yapan ve Türkiye'de pazar yerlerine bağımlılığı bulunan firmaların ve tedarikçilerin arama motorlarında'da satış yapmak istedikleri için bir web sitesi kurmaları çok önemlidir. Sadece tek bir yere bağlı olmaktansa bu altyapı ile pazaryeri entegrasyonları sayesinde tüm satış yaptığınız platformlara tek bir tuşla ürün paylaşabilir ve aynı zamanda müşterilerinize kendi oluşturduğunuz internet sitenizde elit bir ortamda tecrübe yaşatabilirsiniz.

en son çıkan temalar

Hemen İncele

opencart modülleri

HTML E-mail Modülü %100 Türkçe Arayüz Sorunsuz Altyapı Sınırsız E-mail Yönetimi
Full Sipariş Yönetimi Modülü %100 Türkçe Arayüz Çok Sayıda Ayarlamalar Güçlü Sipariş Yönetimi
Hemen İncele
E-ticaret Sitesi mi Kurmak İstiyorsunuz ? Bizimle İletişime Geçin !
TELEFON +90 534 667 3021
E-MAİL destek@opencarthizmetleri.com

En Son Blog Yazılarımız