OPENCART MODÜLLERİ

Hızlı Kurulum
7/24 Destek
Zamanında Teslim
Uygun Fiyat

Sıkça Sorulan Sorular
(S.S.S)

Opencart Modül Nedir ?

Opencart Modül Kurulum Desteği Sağlıyor musunuz ?

düşünen şirket adamı

Neden Opencart Modülü Satın Almalıyım ?

Mutlaka Modül Satın Almam Gerekiyor mu ?

Opencart Modül Kurulumu

Opencart e-ticaret sistemi, PHP programlama dili ve MySql veritabanı kullanılarak oluşturulmuştur. Online mağaza yönetimi sayesinde e-ticaret site sahiplerini oldukça rahatlatan bir yazılımdır. Bu yazılımın en büyük avantajı açık kaynaklı olmasıdır. Ayrıca geliştirilmeye açıktır. Bu özellik sayesinde Opencart çok fazla modül ve entegrasyon sistemini kendisine dahil edebilir ve geliştirilir. Tıpki diğer kullanılan içerik yönetim sistemlerinde olduğu gibi modüller yazılımın gelişmesinde büyük rol oynar. Opencart modülleri çekirdek yazılımın işlevselliğini daha da arttırarak pek çok sistemle entegre edilebiilr. Bu sayede e-ticaret site sahipleri çok fazla uğraşmadan, işlemlerini modüller sayesinde halledebilir.

Opencart Modülleri, bir süreden sonra kesinlikle ihtiyaç haline gelmektedir. Bu modüller bizlere kargo yönetiminden, site içi düzenlemelere ve ödeme yöntemlerini genişletmeye kadar imkan sunmaktadırlar. Opencart modüllerini indirebilir, kurabilir ve isterseniz ihtiyacınız doğrultusunda bu modülleri daha da geliştitrerek isteğinize göre gelişmiş hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte, kendi modüllerinizi sıfırdan da geliştirebilir ve projelerinize entegre ederek sitenizi çok daha gelişmiş bir halde müşterilerinize sunabilirsiniz. Opencarthizmetleri olarak modüller sayfamız da ihtiyacınıza uygun çok fazla modül bulabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu modüller ile işletmelerinizi daha çok geliştirerek, mutlu müşteriler elde edebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesiniz olmazsa olmazları müşteriler sunduğu kolaylıklardır. Sitenize giriş yapıldığı andan itibaren olan özellikler kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Sepete ekle butonundan ödeme yöntemlerine kadar sunmuş olduğunuz kolaylıklar sayesinde devamlı müşteriler elde edebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan modülleri,satın aldığınız zaman sizler için kurarak her şeyi hazır hale getiririyoruz. Ancak Opencart modül yükleme nasıl yapılır diye merak edenler için liste şeklinde anlattık sizler de isterseniz ücretli ve ücretsiz modülleri kendi e-ticaret istenize kuarark entegre edebilirsiniz.

İlk olarak indirdiğiniz modül dosyasını zip olduğu için klasör olarak masaüstüne çıkartıyorsunuz. Daha sonra klasörü açtığınızda catalog ve admin olarak 2 klasör dikkatinizi çekecektir. Burada önemli olan şey bu dosyaları kopyalamamanız gerekmektedir.Siteniz ile bağlantı kurabileceğiniz programlar örneğin Filezilla gibi. Programımızı açtıktan sonra public_html üzerine ana zizinine indirdiğimiz dosyayı yüklüyoruz.Dosya yüklendikten sonra panel yönetimine giriş yapıp, Kullanıcılar -> Kullanıcı Grupları bölümüne giriyoruz.Daha sonra önümze gelen sayfa düzenle kısmına girdiğimiz yüklü olan modülleri göreceksiniz. Burada kullandığınız modüller tik işareti ile belirtilmiştir. Yeni yüklediğiniz modüllerde is bu kutucuklar boştur. Bu yüzden onları onaylayıp, kaydetmeniz gerekir. Son kısım olarak da Eklentiler bölümünden modüllere girerek seçtiğiniz modüllere kur butonuna basarak, modüllerini hazır bir şekilde kullanabilirsiniz. Sayfayı yeniledikten sonra yeni modülleriniz keyfini çıkarabilirsiniz.